Malkara, TEKİRDAĞ
+902824273954
Malkara, TEKİRDAĞ
+902824273954

İade ve Değişim Politikası

Yukay.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişler son derece güvenlidir.

Yukay.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişinize ait ürünleri üretici firma stoklarında yok ise en geç 30 gün içerisinde tedarik edilip size teslim etmekle yükümlüdür. Eğer 60 gün içerisinde üretici firma tarafından sipariş ettiğiniz ürün tedarik edilemezse yukay.com.tr tarafından yapmış olduğunuz ödeme size hangi ödeme yolu ile ödeme yaptıysanız aynı ödeme kanalı ile tarafınıza iade edilir.

Yanlış, ve hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir! İade işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

İade Hakkında Neleri Bilmem Gerek ?

Binde bir karşılaştığımız durum olsa da bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir. Bizim tarafımızdan hatalı veya eksik gönderilen ürünlerin iadesi ürün bize geldikten 1 iş günü içerisinde iadeniz Yapılacaktır.

Değişim Yapabilir miyim?

Tabiki. Hiçbir neden belirtmeden herhangi ürün veya ürünler ile değişim yapabilirsiniz. Müşterimizin memnuniyet ve beklentileri bizler için değerlidir.

Değişim için Bilmem Gerekenler ?

Değişim yapacağınız ürün veya ürünler orjinal ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. Hatalı veya yanlış ürün gönderimleri haricinde tüm değişimlerde kargo bedelleri siz değişim için gönderirken biz, biz değişim kargosunu gönderirken ise siz karşılamaktasınız. Bu sayede değişim kargo ücretleri firma ve müşteri olarak yarı yarı karşılanmış olur.

Değişim Sürecini Nasıl Takip Edebilirim ?

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca sizlere göndereceğimiz SMS’ ler ile ve 
0282 427 6868, 0282 427 3954 numaralı telefonlardan bizi arayarak değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Değişim için hangi kargo firması ile göndermeliyim ?

Değişim için nakliye firmaları ile çalışmaktayız. İade talebinizi başlattıktan sonra en kısa sürede iade işleminizi gerçekleştirmek yola çıkacağız.